Przepisy

Koktajl z selera naciowego

Sięganie po zielone koktajle cieszy się wielkim powodzeniem wśród tych osób, które starają się utrzymać atrakcyjny wygląd oraz dobrą formę do późnej starości. Jednym z tych produktów, których obecność bardzo chętnie uwzględniają przepisy na zielone koktajle jest seler naciowy.

Właściwości selera naciowego

To warzywo samo w sobie jest rewelacyjnym źródłem błonnika, wielu witamin oraz składników mineralnych, a przygotowany z niego koktajl może się okazać dla wielu z nas bardzo ważnym uzupełnieniem diety. Jak przygotować napój, który pomoże nam w walce ze zbędnymi kilogramami oraz w oczyszczaniu organizmu ze szkodliwych toksyn?

Koktajl z selera naciowego – przepis

Podstawa to dobrze dobrane składniki. Podstawa to kilka łodyg selera naciowego, które zostaną połączone z kiwi oraz małym zielonym ogórkiem. By poprawić smak napoju i zwiększyć jego wartość odżywczą, można do niego dodać kilka plastrów ananasa, połówkę banana oraz sok z cytryny. Wszystkie te składniki wystarczy pokroić na drobne kawałki i dokładnie zblendować. Uzyskany w ten sposób koktajl będzie sycącym, smacznym i zdrowym napojem, który dla każdego z nas stanie się wartościowym dodatkiem do menu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.